Weź udział w konkursie na projekt rzeźby i wyjedź na Międzynarodowy Plener Rzeźbiarski na Węgrzech!

Studentko, Studencie Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych

- studiów licencjackich i magisterskich!

Błyskawiczny konkurs na projekt rzeźby z dowolnych tworzyw i materiałów (glina, papier, drewno, drut, metal, kamień i inne).
Tematem pracy rzeźbiarskiej jest Być mną.  Wymiary projektów - do 30 cm.
Autorzy najlepszych projektów wezmą udział w Międzynarodowym Plenerze Rzeźbiarskim na Węgrzech, organizowanym przez Uniwersytet Eszterházy Károly Egyetem w Eger na Węgrzech, Wydział Rzeźby Naturalnej w terminie 15-20 kwietnia 2024 roku.
To wspaniała okazja do spotkania oraz twórczego działania w międzynarodowym towarzystwie i co istotne – dojazd i powrót, noclegi oraz diety na 2 dni pokrywają UAM
i organizator wydarzenia !
Projekty rzeźb należy dostarczyć do środy 27 marca do godziny 15.30
do
prof. UAM dr hab. Beaty Koteckiej, Pracownia Rzeźby (sala A163).

Obrady rzeźbiarskiego jury odbędą się 28 marca.

Powodzenia!

Grafika Być mną 2