Trwa nabór do Kowadła 2.0! Zdobądź nawet 5 tysięcy złotych!

Z przyjemnością chcemy Wam przypomnieć, że od 22 kwietnia trwają nabory do programu grantowego Samorządu Studentów UAM Kowadło 2.0! Zachęcamy wszystkie osoby związane z Naszym Uniwersytetem, aby zaprezentowali swój projekt skierowany dla studentów w kategoriach: dydaktyczno-naukowym, kulturalnym, prozdrowotnym i prospołecznym! Kwota, którą można otrzymać to aż 5 tysięcy złotych! Warto się zaprezentować z ciekawymi projektami, które będą innowacyjne oraz pożyteczne dla całej społeczności studenckiej.

Spieszcie się - nabór trwa tylko do 9 maja, do 23:59!

Aby zobaczyć efekty projektów finansowanych z Kowadła 2.0, zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku oraz na Instagramie
Wszelkie informacje dostępne są w formularzu zgłoszeniowym oraz infopacku, w którym znajdziecie wszelkie niezbędne informacje (infopack dostępny jedynie po zalogowaniu z domeny amu.edu.pl).