Międzynarodowa konferencja „Innovations in Arts Education”

Zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa (rejestracji) w międzynarodowej konferencji naukowej prezentującej osiągnięcia projektu CARE/SS, pt. Innovations in Arts Education: Bridging Socially Engaged Arts and Digital Learning (Poznań, 14.06.2024, 9.00-17.00)

W dniach 12-14 czerwca 2024 roku Wydział Studiów Edukacyjnych UAM organizuje spotkanie projektowe podsumowujące dorobek projektu Critical Arts Education for Sustainable Societies, CARE/SS (projekt Erasmus+ KA220-HED). W ramach spotkania odbywa się także konferencja międzynarodowa: Innovations in Arts Education: Bridging Socially Engaged Arts and Digital Learning (Poznań, 14.06.2024, 9.00-17.00).

Konferencja jest adresowana do osób reprezentujących: przedszkola, szkoły, placówki oświatowe, społeczność akademicką (naukową, dydaktyczną, studencką), różne dziedziny sztuki, stowarzyszenia, fundacje, samorządy lokalne; a także do wszystkich, którym bliska jest tematyka spotkania.

Zapraszamy do rejestracji uczestnictwa biernego osoby zainteresowane zagadnieniami: innowacyjnych praktyk w edukacji, w tym wykorzystywania nowych technologii (blended i online learning); sztuki zaangażowanej społecznie; zastosowania pedagogiki krytycznej w edukacji poprzez sztukę; projektów wykorzystujących sztukę na rzecz inkluzji i przeciwdziałania marginalizacji grup zagrożonych wykluczeniem.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu otrzymają certyfikat uczestnictwa. Obrady prowadzone są w całości w języku angielskim (bez tłumacza). Więcej szczegółów znajduje się w załączonych plikach, które zawierają ramowy program konferencji oraz zaproszenie do rejestracji uczestnictwa biernego.

Rejestracja uczestnictwa biernego możliwa do 10.06.2024 (lub do wyczerpania limitu miejsc) pod linkiem: https://forms.office.com/e/6VDJujiPYE

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego Konferencji,

dr Mateusz Marciniak

Pracownie Pedagogiki Szkolnej WSE UAM