Konkurs na zaproszenie i kartę absolutoryjną

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na zaproszenie i kartę absolutoryjną.

Konkurs skierowany jest do studentów naszego wydziału, kierunku Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych oraz studentów programu ERASMUS rocznika 2023/2024, studiujących w ramach kierunku.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu zaproszenia i karty absolutoryjnej, które w najbliższej przyszłości będzie funkcjonować przy okazji absolutorium UAM. Ponadto konkurs ma rozwijać wrażliwość estetyczną społeczności UAM, kształtować świadomość plastyczną uczestników oraz doskonalić kompetencje zawodowe.

Na laureatów konkursu czekają nagrody:

1. Nagroda Rektora (Nagroda Główna): Nagroda rzeczowa wartości nieprzekraczającej 2000 zł
  2. Nagroda Dziekana: Nagroda rzeczowa o wartości nieprzekraczającej 1000 zł

Prace konkursowe można przesyłać do 15 marca 2024 na adres: michal.bugzel@amu.edu.pl

Szczegóły dotyczące konkursu w Regulaminie.

Baner_KZiKA_2

Wyniki konkursu:

Komisja konkursowa nie przyznała głównej nagrody w konkursie na "zaproszenie i kartę absolutoryjną".

Przyznana została Nagroda Dziekana i trafi do Pani Yunny Honchar. Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział, poświęcony czas i zaangażowanie. Dobrze jest widzieć, że nasza społeczność podejmuje wyzwania konkursowe. Życzymy wszystkim sukcesów.

Jednocześnie informujemy, że konkurs będzie miał swoją nową odsłonę. Wkrótce więcej informacji.