Dom Studencki

Dom Studencki RUBIN UAM w Kaliszu

ul. Nowy Świat 28-30 (biuro i rejestracja) 62-800 Kalisz Tel. 61 829 64 54

  • 134 miejsca studenckie
  • 22 pokoje 1-osobowe gościnne

Dom Studenta przy ul. Nowy Świat 28 – 30, 62-800 Kalisz, położony jest przy Wydziale Pedagogiczno – Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Oferuje 134 miejsca studenckie (44 pokoje 1-osobowe i 45 pokoi 2-osobowych). Pokoje 1-osobowe posiadają łazienkę, natomiast w pokojach 2-osobowych łazienka przypada na 2 pokoje. Na każdym piętrze znajduje się kuchnia i sala TV. W kuchni znajduje się kuchenka gazowa. Pokoje są w pełni umeblowane (biurko, krzesła, tapczan, stół, szafa, regały, lodówka) i posiadają gniazda anteny satelitarnej oraz gniazda internetowe. W akademiku jest również pralnia z pralką automatyczną i suszarką.

W Domu Studenckim przy ul. Nowy Świat 28-30, dysponujemy oprócz pokoi studenckich, 22 pokojami 1 – osobowymi gościnnymi. Pokoje są w pełni umeblowane (tapczan, stolik nocny, komoda, bagażnik, szafa, krzesło, TV) i posiadają gniazda internetowe. Każdy pokój posiada łazienkę. Na piętrze znajduje się kuchnia ogólnodostępna dla Gości Domu Studenckiego. W kuchni znajduje się kuchenka gazowa, czajnik oraz lodówka.
Obiekt ten jest przede wszystkim miejscem nauki i wypoczynku, dla studentów i studentek Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.
Wykorzystując jednak rezerwy lokalowe udostępniamy pokoje Gościom nie związanym z Uczelnią, bądź studentom innych uczelni, gwarantujemy noclegi w miłych warunkach i za przystępną cenę.

Dane kontaktowe:

Kierownik Domu Studenckiego RUBIN
inż. Karolina Smigalska
Tel.61 829 64 53
karolina.smigalska@amu.edu.pl

Samodzielny Referent
mgr Daria Sosińska-Górecka
Tel. 61 829 64 54
daria.sosinska@amu.edu.pl