Zapraszamy do składania ofert w konkursie na projekty dotyczące wsparcia studentów i studentek

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór Studentek i Studentów planujących wziąć udział w międzynarodowym wydarzeniu (tj. konkursie, konferencji, zawodach) w roku akademickim 2024/2025.

Jeżeli jesteś:

• studentem / studentką studiów I/II stopnia lub jednolitych magisterskich, kontynuującym kształcenie w roku akademickim 2024/2025;
  • posiadasz wyróżniające Cię osiągnięcia w swojej dziedzinie, które może potwierdzić Twój opiekun naukowy,
  • posiadasz potwierdzenie znajomości co najmniej jednego języka obcego na poziomie B2,

zapoznaj się z regulaminem oraz załącznikami i złóż aplikację. Wybrani kandydaci będą mieli szansę zrealizować swoje plany przy wsparciu MNiSW oraz UE.

Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś swoją kandydaturę (wraz z niezbędnymi dokumentami) potwierdzoną przez Prodziekana ds. studenckich na swoim Wydziale, na adres: wiktoria.drozdzynska@amu.edu.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Rekrutacja kandydatek i kandydatów trwa do 17.06.2024!

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

Nabór prowadzony jest w ramach projektu niekonkurencyjnego, którego obsługę zapewnia Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) pt. „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności” (Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym, Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027).