Rekrutacja Erasmus dla studentów WPA na wyjazd w 2024/25

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Wystartowały zapisy na wyjazdy zagraniczne na studia w roku akademickim 2024/2025 w ramach programu Erasmus+. Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur! Zamknięcie rekrutacji nastąpi 10 kwietnia 2024 roku.

Co należy zrobić?

Studentko/Studencie!

· Wybierz uczelnię zagraniczną, w której chciałabyś/chciałbyś studiować z listy uczelni partnerskich https://wpa.amu.edu.pl/erasmus/uczelnie-partnerskie

· Zaloguj się do systemu USOSweb, znajdź zakładkę WYMIANA STUDENCKA i złóż wniosek. Oprócz wniosku, do zgłoszenia należy również dodać CV w j. polskim i angielskim (wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi osobowymi) oraz krótki LIST MOTYWACYJNY (w j. polskim i angielskim), w którym należy podać wybrane przez Ciebie uczelnie partnerskie!

· Po złożeniu dokumentów i zamknięciu rekrutacji czekaj na informację od koordynatora pr. Erasmus na WPA odnośnie terminu ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ, podczas której zapytamy Cię o Twój wyjazd i sprawdzimy znajomość j. angielskiego. Bez obaw, nasza komisja jest zawsze miła i uśmiechnięta.

Wszystko jasne? Jeśli nie, możesz zawsze wpaść do pok. E 312 w czwartki o godz. 11:30 i porozmawiać z Koordynatorem Erasmus+ osobiście!