Data publikacji w serwisie:

Komunikat Prodziekan ds. studentów i kształcenia, p. dr Katarzyny Piątkowskiej - Pinczewskiej

Szanowni i Drodzy Państwo,
Studentki i Studenci Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu
Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu!
Zakończyliśmy zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24. Dziś rozpoczyna się letnia sesja egzaminacyjna, po której nadejdą wyczekiwane wakacje. Zanim jednak udacie się Państwo na letni wypoczynek chciałabym uprzejmie przypomnieć, że w systemie USOS czekają na Państwa do wypełnienia ankiety dotyczące oceny zajęć, na które uczęszczaliście w semestrze letnim. Przypominam, że ankiety są w pełni anonimowe. Chciałabym Wam też bardzo podziękować za wypełnienie ankiet za semestr zimowy roku akademickiego 2023/24.

Ankiety za rok akademicki 2023/24 będą aktywne do 15 lipca 2024 r. – wtedy też, po ich zamknięciu i podsumowaniu, wykładowcy otrzymają wyniki w wersji elektronicznej w systemie USOS. Bardzo gorąco zachęcam do rzetelnego wypełnienia ankiet, za co z góry serdecznie dziękuję.
W systemie USOS jest jeszcze jedna ankieta, o której wypełnienie do Państwa apeluję – ankieta dotycząca jakości kształcenia. Jest ona aktywna do 30 czerwca 2024 r.
Kochani! Życzę wszystkim samych bardzo dobrych ocen i terminowego zamknięcia sesji, a później dużo wypoczynku i udanych wakacji! Dyplomantom życzę powodzenia na egzaminach licencjackich i magisterskich!

Z serdecznymi pozdrowieniami
Dr Katarzyna Piątkowska-Pinczewska
Prodziekan ds. studenckich i kształcenia