Komunikat Prodziekan ds. studenckich i kształcenia

Drodzy: Studentki i Studenci,

Szanowni Państwo!

Zakończyliśmy zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023. Przed nami sesja egzaminacyjna, a później zasłużone wakacje! Wierzę, że udało się Wam pomyślnie zaliczyć wszystkie przedmioty, by móc przystąpić do egzaminów. Studenci ostatnich roczników w najbliższym czasie będą także składać prace dyplomowe i przygotowywać się do ostatniego, najważniejszego egzaminu – egzaminu dyplomowego, który będzie zwieńczeniem studiów na wybranym kierunku i stopniu kształcenia na naszym Uniwersytecie. Zanim jednak zakończy się sesja, chciałabym skierować do Państwa ogromną prośbę, by poświęcić jeszcze kilka minut na rzecz Uczelni i wypełnić ankietę dotyczącą jakości kształcenia na UAM (jeżeli nie została jeszcze wypełniona). To już XIV edycja tego jakże ważnego badania, którego wyniki są dokładnie analizowane i brane pod uwagę w procesie doskonalenia jakości kształcenia na poszczególnych kierunkach studiów prowadzonych przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu.

Ankieta jest aktywna do 30 czerwca 2023 r.

Ponawiam także prośbę o wypełnienie ankiet dotyczących zrealizowanych przez Państwa zajęć w roku akademickim 2022/2023.

Życzę Państwu udanej sesji egzaminacyjnej, doskonale zdanych egzaminów, a już po sesji zasłużonego wypoczynku i pięknych wakacji. Wszystkim kończącym studia życzę POWODZENIA na egzaminie dyplomowym i dużo satysfakcji z ukończonych studiów!

dr Katarzyna Piątkowska-Pinczewska

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia